Pablo bafyra

 

HODOWLA KOTÓW RASY RAGDOLL
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

You are in:

Pablo zajął I miejsce w TOP Ragdoll 2011

ramka tlo pabla

Hodowla kotów rasy Ragdoll Warszawa

Ragdoll

Ragdoll Warszawa

Należymy do:

p007 0 1p007 1 1

logofelis

Wystawa w Gorzowie Wielkopolskim 2012

Wystawa w Gorzowie to dla nas najlepsza wystawa w tym roku! Wspaniała atmosfera i super zabawa :) i Wróciliśmy z sukcesami w sobotę Abigail Bafyra*PL była na swojej 2 wystawie i otrzymała drugi NOM ten był jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ był to NOM do BREED BIS RAGDOLL na wystawie tej były 63 ragdolle. Jestem dumna z mojej kochanej dziewczynki :) Tego dnia również nasz kocurek Pablo Dorwil*PL został nagrodzony za zajęcie 1 miejsca w TOP RAGI-DAGI młodzież i tu chciałabym za to bardzo podziękować Kasi i Sławkowi Wilczyńskim z hodowli Dorwil bo to dzięki nim Pabluś zajął tak zaszczytne miejsce :) oprócz tego oczywiście Pablo i Abi otrzymali oceny EX 1 na dyplomie :) W niedzielę Pablo otrzymał NOM z czego również baardzo się cieszę. 

 

 

Tej wystawy po prostu nie możemy opuscić i szykujemy się na nią od dawna :)

plakat

Wystawa w Gorzowie to dla nas najlepsza wystawa w tym roku! Wspaniała atmosfera i super zabawa :) i Wróciliśmy z sukcesami w sobotę Abigail Bafyra*PL była na swojej 2 wystawie i otrzymała drugi NOM ten był jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ był to NOM do BREED BIS RAGDOLL na wystawie tej było 63 ragdolle. Jestem dumna z mojej kochanej dziewczynki :) Tego dnia również nasz kocurek Pablo Dorwil*PL został nagrodzony za zajęcie 1 miejsca w TOP RAGI-DAGI młodzież i tu chciałabym za to bardzo podziękować Kasi i Sławkowi Wilczyńskim z hodowli Dorwil bo to dzięki nim Pabluś zajął tak zaszczytne miejsce :) oprócz tego oczywiście Pablo i Abi otrzymali oceny EX 1 na dyplomie :) W niedzielę Pablo otrzymał NOM z czego również baardzo się cieszę.

baner.bafyra1

Licznik odwiedzin

stat4u

Hodowla ragdolli Warszawa

Kot nadaje domowi duszę.
Clebert


Ludzie, którzy nie lubią kotów, widocznie jeszcze nie spotkali tego właściwego.
Deborah A. Edwards

p007 0 1p007 1 1logofelis

Kontakt

phone

facebook

mail

+48 696 043 942 

Warszawa

  Facebook   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 696 043 942
Warszawa