Pablo bafyra

 

HODOWLA KOTÓW RASY RAGDOLL
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

You are in:

Pablo zajął I miejsce w TOP Ragdoll 2011

ramka tlo pabla

Hodowla kotów rasy Ragdoll Warszawa

Ragdoll

Ragdoll Warszawa

Należymy do:

p007 0 1p007 1 1

logofelis

01-02.12.2012 Wystawa w Warszawie

W ten weekend odbyły się tak naprawdę 2 wystawy, jedna tu w Polsce w Warszawie gdzie Abi Bafyra*PL zdobyła tytuł Best In Variety  mając ostrą konkurencję, oraz została nominowana do best in show. To była 3 wystawa Abi i zarówno 3 nominacja-> jestem dumna z mojej dziewczynki. Oprócz tego na równoległej wystawie w Czechach Aris Bafyra*PL z którą na wystawie był Marek i był tam breed bis ragdoll, gdzie było około 60 ragdolli Aris również została nominowana :) podwójna radość. Na tej wystawie moja kotka miała okazję być oceniana przez Kristiina Rautio Finlandia moim zdaniem jedna z najleprzych sędzin u których byłam :) bardzo ciepła osoba.

 Abi Bafyra*PL

wystawa

Aris Bafyra*PL

DSC064

 

 

W ten weekend odbyły się tak naprawdę 2 wystawy, jedna tu w Polsce w Warszawie gdzie Abi Bafyra*PL zdobyła tytuł Best In Variety  mając ostrą konkurencję, oraz została nominowana do best in show. To była 3 wystawa Abi i zarówno 3 nominacja-> jestem dumna z mojej dziewczynki. Oprócz tego na równoległej wystawie w Czechach Aris Bafyra*PL z którą na wystawie był Marek i był tam breed bis ragdoll, gdzie było około 60 ragdolli Aris również została nominowana :) podwójna radość

baner.bafyra1

Licznik odwiedzin

stat4u

Hodowla ragdolli Warszawa

Kot nadaje domowi duszę.
Clebert


Ludzie, którzy nie lubią kotów, widocznie jeszcze nie spotkali tego właściwego.
Deborah A. Edwards

p007 0 1p007 1 1logofelis

Kontakt

phone

facebook

mail

+48 696 043 942 

Warszawa

  Facebook   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 696 043 942
Warszawa