Niedrogie prywatne warsztaty samochodowe w Łodzi

Warsztat samochodowy z tryskaczami, znajdujący się w miejscowości Łódź, specjalizuje się w mechanice pojazdowej. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej (np. holowanie samochodów osobowych i dostawczych).

W ofercie naszego warsztatu samochodowego znajdą Państwo między innymi:

naprawę układu hamulcowego, zawieszenia,
wymianę olejów i płynów w samochodzie,
naprawę silników,
przegląd techniczny pojazdu,
oraz wiele innych usług warsztatowych.

By świadczyć najwyższe usługi związanie z mechaniką pojazdową nasz warsztat wyposażyliśmy w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko wykryć usterkę i sprawnie ją naprawić. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dla których samochody są pasją, a skomplikowane naprawy nie stanowią dla nich problemu.

Pomoc drogowa – całodobowo
Nasz warsztat samochodowy świadczy również usługi dotyczące pomocy drogowej. Posiadamy nowoczesną niedrogi autobus, który umożliwia nam holowanie samochodów osobowych, dostawczych, a także motocykli i maszyn rolniczych.

Chcąc być do Państwa dyspozycji zawsze, gdy będzie taka potrzeba, pomoc drogowa jest całodobowa. Oferujemy holowanie samochodów, które uległy awarii, lub te które brały udział w kolizji drogowej. Uszkodzone pojazdy trafiają do naszego warsztatu samochodowego, gdzie przechodzą przegląd techniczny i poddawane są koniecznym naprawom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *